Kim jesteśmy?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie rolnictwa ekologicznego i ekstrakcji nasz zespół rolników, botaników i specjalistów od ekstrakcji rozumie, co jest potrzebne do dostarczania wyjątkowych produktów z konopi.

Innowacja jest sercem tego, co nas napędza. Nasz zespół wizjonerów budzi się z myślą o jednym celu – aby zapewnić naszym partnerom i konsumentom produkt końcowy, z którego dumą będą mogli nosić swoją nazwę. Dowiedz się, jak redefiniujemy przemysł konopny dzięki naszym rewolucyjnym praktykom  Nasza działalność jest prawnie zarejestrowana, a wszystkie nasze przemysłowe produkty z konopi uprawiane są przy użyciu bezpiecznych, ekologicznych praktyk rolniczych.

Tak więc powstało wyjątkowe miejsce w  Gdańsku, które jako jedyne takie w Polsce

Połączone z miejscem do waporyzacji, wolnej do użytku pacjentów daje możliwość jak najlepszej suplementacji Konopiami. 

Spróbuj naszych wyjątkowych Kwiatów CBD
Nasze kwiaty konopi są jędrne, pozbawione nasion mają zróżnicowany profil terpenowy, bogaty smak i wysoką wartość terapeutyczną. Zaprojektowane, aby spełnić wymogi unijne, wyodrębniliśmy najlepsze fenotypy dla wysokiej produkcji CBD, zachowując przy tym legalne poziomy THC (na poziomie 0,2% lub mniej). Jesteśmy dumni z tego, że nasz kwiat przedstawia tak mocne i unikatowe walory.

 

Nasz Olej
Nasze oleje o wysokiej zawartości CBD są zrównoważone, czyste i stworzone, aby zapewnić maksymalną wartość użytkownikowi końcowemu. Nasze zespoły ekstrakcyjne specjalizują się w tworzeniu THC Free – ekstraktów o pełnym spektrum, izolowanych CBD, destylatów o pełnym spektrum i ekstraktów z całej rośliny. Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w jakość. Dowiedz się, dlaczego nasze ekstrakty są znane z zrównoważonego poziomu kannabinoidów bogatych profili terpenowych najwyższej jakości jakości.